Juniper Networks ile uyumlu SFP-1GE-LX-20 1000BASE-LX/LH SFP 1310nm 20 km DDM Alıcı-verici modülü SFP

Yeni ürün

₺43.96

Stokta var

999 öğeler

İstek listesi

Etiketler: Ucuz Juniper Networks ile uyumlu SFP 1GE LX 20 1000BASE LX/LH SFP 1310nm 20 km DDM Alıcı verici modülü SFP, Yüksek Kalite Juniper Networks ile uyumlu SFP-1GE-LX-20 1000BASE-LX/LH SFP 1310nm 20 km DDM Alıcı-verici modülü SFP, Çin Telekom Parçaları Tedarikçiler.

SeeMe Teknolojisi Co, LTD hoş geldiniz. Biz fiber optik ürünleri her türlü yaşıyorsanız. Eğer lütfen bize ulaşın olamazdı ürünleri bulmak online istediğiniz ne.
Biz biz kaliteli ürün ve en iyi hizmeti sunmak. Bizim tüm ürünleri garanti 1 yıl. Biz hızlı ve güvenli yolu ile ürünleri gemi sağlamak için size. Eğer herhangi bir soru veya sorun ürünleri aldıktan sonra ürün, bizim müşteri hizmetleri temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz en tatmin edici sunacak sonucu. Teşekkür ederim.
SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin SeeMe temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 3cm x 3cm x 8cm (1.18in x 1.18in x 3.15in)
Model Numarası SFP-1GE-LX-20
Marka Adı SMTE
Condition New and OEM

Bir değerlendirme yazın

Juniper Networks ile uyumlu SFP-1GE-LX-20 1000BASE-LX/LH SFP 1310nm 20 km DDM Alıcı-verici modülü SFP

Juniper Networks ile uyumlu SFP-1GE-LX-20 1000BASE-LX/LH SFP 1310nm 20 km DDM Alıcı-verici modülü SFP

İlgili